Hakkımızda

Estetik ve Kalite Hayatın Her Yerinde

DÜZMAN ALÜMİNYUM

1998 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Alüminyum doğrama sektörün de yaratıcı mimari tasarımlarıyla, ileri teknoloji uygulamalarıyla gün geçtikçe yapısını büyüterek Yönetim kadrolarınla benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile zamanla gelişmiş ve büyüme kaydetmiştir. 2010 yılın da taşınmış olduğu Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesin de 3000m2’lik CNC üretim tesisiyle ve geniş makine parkuruyla faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan DÜZMAN ALÜMİNYUM kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü Alüminyum işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. DÜZMAN Alüminyum 'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

  1. Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı göstermek,
  2. Müşterilerimiz için güvenli yapılar, mekanlar ve iş ortaklıkları yaratmak,
  3. Sektörde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek,
  4. Ülke ekonomisine katkı sağlayarak çağdaş ve modern imajının oluşmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir,
  5. Alüminyum ve İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Deneyimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Müşteri beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmaktadır.

Firmamız, yıllardır uygulamış olduğu hizmet kalitesinin devamlılığını sürdürerek ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 kalite sertifakalarına uygun olduğunu kanıtlamıştır.

iso 9001 iso 14001 ohsas 18001

Çözüm Ortaklarımız